* Esmaspäevast neljapäevani on kõigil lastel võimalus joonistada pilt teemal „Mina ja sport“, neljapäeval palun pildid tuua huvijuhi kätte. Reedel kaunistavad pildid juba kooliseinu!

12. september , esmaspäev

*algklassidel spordipäev, spordipäev algab kell 9.00

* vanema astme õpilastel on võimalus teha katseid sõudeergomeetril.

13. september , teisipäev

Maastikumäng : Algusega kell  18.30 Kehtna põhikooli juurest. Võistkondlik. Võistkond võib koosneda kahest lapsevanemast ja kahest lapsest või ka kahest vanema ja kahest noorema astme õpilasest.  Kui võistkond on kindel oma tulekus, võib juba esmaspäeval huvijuhile teada anda oma tulekust, ülejäänud registreerimine toimub kohapeal.

14. september, kolmapäev

Orienteerumine  - algusega kell 17.00 Kehtna põhikooli juures, osaleda võib koos vanematega.

15. september, neljapäev

Joonistuste valmimine

16. september , reede

Laste kergejõustik kogu koolile. Toimuvad esimesed kaks tundi ja seejärel kõik koos liigutama!