Meie kool tähistas õpetajate päeva 5. oktoobril. Sel päeval andsid õpilastele tunde 9. klassi õpilased. Palusime uutel õpetajatel meenutada oma rolli.

Katrin Silde: Öeldakse, et inimene õpib kogu elu. Nii oli see päev üks tore õppetund meie elus. Sain teada mis tunne on olla õpetaja. Oli väga põnev. Ei teadnud ju keegi mis juhtuma hakkab. Aga päev veeres kenasti õhtusse ja isegi lühikeseks jäi. Oleks võinud pikemgi olla.

Marianne ParfjanovitšMina asendasin õpetajate päeval 2b klassi õpetajat. See päev möödus väga hästi. Õpilased võtsid minu sõna kuulda ja tegid nagu ma ütlesin. Saime tehtud selle töö mida õpetaja palus. Kõik tunnid läksid väga hästi ja lõbusalt. Igas tunnis tegime ka natuke nalja, aga me tegime siis nalja kui kõigil oli tunnitöö tehtud mitte ennem. Kui kõigil oli tunnitöö tehtud kuulasime muusikat mida õpetaja jättis lauale. Lastele meeldisid uued õpetajad ja me saime väga hästi nendega läbi.

Annika Kauri: Mulle üldiselt meeldis õpetajate päev. Oli tore ja huvitav kogeda, kuidas on seista klassi täis õpilaste ees. Mõne klassiga oli lihtsam ja mõnega raskem. Osad õpilased ei kuulanud üldse, pidi palju keelama. Mina, kui muusika õpetaja sellel päeval võin öelda, et kõik klassid laulsid ilusti kaasa ja tegid, mida oli vaja teha. Kuigi natuke raske oli. See oli väga tore kogemus ja loodan et saan seda kunagi korrata.

Egret-Reimy Õunaid: Mina arvan, et mul läks õpetajate päev päris hästi. Ma andsin tundi seitsmendale, kaheksandale klassile ja olin veel õppealajuhataja. Kaheksanda klassi tund oli lärmakas ja ma ei tea kui palju neile meelde jäi. Seitsmenda klassi tund läks hästi kiiresti. Õppealajuhatajana käisin ma kooli peal ringi või olin lihtsalt õpetajate ruumis.

Kairo Kase: Mina olin see õpetajate päev inglise keele õpetaja, asendasin õp. Evelyn Kurge. Mul oli päeva jooksul kaks tundi ja üks tund olin pool eesti keele õpetaja ka. Väga huvitav kogemus oli olla õpetaja. Meeldis õpilasi kiusata küsimustega, ja kui nad ei kuulanud saatsin klassist välja või kutsusin direktori. Tahaks isegi rohkem selliseid asju teha.

Liisi Nõojärv: Õpetajate päev edenes minu meelest väga hästi. Kõik tunnid said antud ja kõigil oli lõbus. Õpetajate päev on minu meelest nii hea võimalus minna oma mugavustsoonist välja, õppida uusi oskuseid ja saada uusi kogemusi. Teeks uuesti, kui saaks.

Suur tänu õpilastele, kes võtsid õpetajate päeva rolli tõsisemalt ja vaevusid ka mõned meenutused kirja panna.