Ka sel aastal toimub maakondlik Netikirjariin 5.-8. klassi võistkondadele. Õpilastel tuleb osaleda viies voorus ja teha lõputööna video „Mida ei tohi teha raamatukogus?“

Igaks mänguks peavad võistkonnaliikmed tutvuma ühe antud kirjaniku loominguga ja lugema läbi uudiskirjanduse vallast etteantud teose.

Seega on nende õpilaste lugemiskoormus hoopis suurem kui kaasõpilastel. Küsimused on seotud meie maakonna kodulooga, Eestimaa kultuurieluga, samuti tuleb osata kasutada raamatukogude otsingukatalooge ning veebisõnaraamatuid.

Meie kooli esindavad võistkonnad Kaks Musketäri, kuhu kuuluvad  Eneli Umbsaar ja Heiki Vaabel, ning Uinuvad Kaunitarid, kus osalevad Dagmar Oidsalu, Tuuli Soomets. Elizabeth Tähe ja Rain Verrev. Esimeses mängus olid meie õpilased väga tublid ja põhjalikud!

Edu järgmisteks mängudeks!

Punktitabelit saab vaadata siit:

Õp Eva Pedaja