01.11.2016 toimus Kehtna Põhikoolis koostöös politseinik Jaan Sildojaga ohutuspäev. Päeva motoks oli „ OLE NÄHTAV“.

Politseinik, direktor ja mõned hoolekogu liikmed ja lapsevanemad tervitasid hommikul enne tunde  Kehtna Põhikooli õpilasi, ühtlasi kontrolliti helkurite olemasolu. 67 õpilasel kahjuks helkur puudus.

Päeva jooksul näidati 1.- 9. klassi õpilastele  helkuriteemalist filmi „HELKUR AITAB!“ ja toimus töötuba, kus testiti pimedas ruumis erinevaid helkureid.

Nädala jooksul valmistab iga klass „Ole nähtav“  plakati. Hiljem toimub parimate tööde valimine. Plakatite hindamisel saavad osaleda ka lapsevanemad, kes tulevad 07.11.16 Kehtna Põhikooli üldkoosolekule. Parimate tööde auhinnaks on  ekskursioon Rapla politseijaoskonda.

Sinu helkur võib päästa Sinu elu! Kanna helkurit!

Pildi autor: Jaan Sildoja

Sotsiaalpedagoog Kristel Põhjala