Aineolümpiaade viiakse läbi pea kõigis õppeainetes alates II kooliastmest. Tavaliselt toimuvad detsembrist veebruarini maakondlikud voorud, mille paremad kutsutakse vabariiklikku vooru.

Kehtna PK õpilaste selle õppeaasta tulemustest:

Geograafia olümpiaadil osales põhikooli astmes 59 õpilast, neist Kehtnast 8. Eneli Umbsaar sai 8. kl. arvestuses 6. koha, Katrin Silde 9.kl. 7.koha.

Bioloogias võistles  põhikoolide astmes 62 õpilast, meilt 13. Parim oli Eneli, kes jagas 1.-3. kohta (oli 7 võistlejat). Rasmus Reispass 6.klassist oli seitsme võistleja hulgas 4.

Füüsikas oli osavõtjaid vähe (põhikoolide osas kokku ainult 8). Eneli Umbsaar sai 2., Katrin Silde 2.-3. koha oma klassides.  Osa võttis ka (Rain Verrev 7.kl.),  aga praegu ta vanematele veel vastu ei saanud, omavanuseid aga rohkem polnudki.

Matemaatika olümpiaadil osales põhikoolidest 44 õpilast, meilt 9.  Siin sa Rain Verrev 7.kl. kindla esikoha (12 õpilast), Tanel Toomla oli 8.kl. kolmas, Jaanus Oks 5.-6.(14 õpilast). 9.klassis oli Egret Õunaid meie parimana 6.-7.

Inglise keele arvutiviktoriinil oli meie võistkond Kristen Järvela ja Liisi Nõojärv 16 võistkonna seas 8.