Täna toimus Kehtna põhikoolis südamekuu tähistamiseks ja tervisliku toidu propageerimiseks kohvik õpetajalt-õpilasele. Pakutava hulgas oli palju erinevat ja põnevat. Sokolaadikook, mis ei sisaldanud šokolaadi. Puuviljasalatid. Smuutid. Maapirniampsud. Arbuusitopsid. Muffinid,  mis sisaldasid erinevaid marju. Kaerapätsid. Täisteraleiva võileivad tomati ja kurgiga. Kogu müügitulu panime seemneks fotokaostu fondi, mida plaanime koolile lähiajal soetada. Kellel raha kaasas ei olnud, sai endale söödavat soetada kas kätekõverdusi või kükke tehes. Vähemalt õpetajatele jäi mulje, et kohvik oli edukas, sest järele midagi ei jäänud. Siit tekkis kohe mõte, et selline asi võiks saada traditsiooniks. Aitäh õpilastele aktiivse osalemise eest! Ja suurim tänu muidugi tublidele õpetajatele, kes üheskoos edukalt kohvikulaua tervislikult täitsid!

Kersti Mäevälja
huvijuht