MTÜ Tallinnmeeting poolt korraldatav esimene heategevusjooks  leidis aset 17. mail 2006. aastal 500 õpilase osavõtuga. Eelmisel aastal osales juba üle 8000 õpilase. Sel aastal toimus teatejooks 25 erinevas Eesti paigas, Rapla RÜG staadionil kaasaarvatud. Kehtna Põhikoolist osalesid  5.-9. klassid kokku 36 jooksjaga. Võitjateks võivad end pidada kõik osalenud õpilased. Erilise hoo oma distantsi läbimiseks said sisse 8. klassi jooksjad. 5. klassi õpilastele naeratas loosiõnn šokolaadikringli näol. Kõik õpilased said maiustada sponsoriks olnud Mesikäpa vahvleid ja küpsiseid ning koju viia kollase T-särgi, mis jääb üritust edasi reklaamima.   

Teatejooks on noorte ja laste heategevusüritus, mille eesmärk on toetada õnnetuse või haiguse läbi liikumisvõime kaotanud laste ravi. Annetused lähevad Haapsalu neuroloogilisele rehabilitatsioonikeskusele, kus liikumisvõime kaotanud lapsi ravitakse. Annetamiseks on kaks moodust: helistades heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot) või tehes ülekande MTÜ Tallinnmeeting heategevuskontole Danske Bank pangas EE603300332077210009. Nii heategevustelefon kui -konto on avatud aasta ringi.

Õpilaste ühisest jooksurõõmust, kaasaelamisest ja jaheda ilma trotsimisest said osa ka õpetajad Edda, Lea ja Evelyn. Järgmise korrani!

Õp Evelyn Kurg