8 klassi noormeestest koosnev 5 liikmeline võistkond osales täna, 25. mail Rapla linnas toimuval esimesel Rajaleidja karjääriorienteerumisel. Vaja oli läbida umbes 4 km pikk teekond jalgsi liikudes (kas kõndides või joostes). Rajale anti kaasa kaart ja nutiseadmesse tuli laadida rakendus, kust oli rada näha ja kontrollpunktid märgitud. Tegevuspunkte oli 6, igas põnevad ülesanded, mis seotud karjääri ja tööga, kõik eluks vajalik.  Start anti kell 10, esimesed 6 võistkonda asusid teele. 10 min hiljem said teele ülejäänud 7 võistkonda. Ehk siis kokku 13 võistkonda Raplamaa erinevate koolide 7. – 8. klasside õpilastest. Kehtna poisid läbisid pea terve distantsi joostes, peatudes vaid tegevuspunktides ( aeg 1.32,58 ). See tõi ka tubli III koha. Aitäh Teile Jaanus, Arnet, Kaspar, Tanel ja Heiki. Klassijuhatajana kiidan ja kummardan, ülimalt hea meel Teie üle. Ühtses meeskonnas peitub jõud!

Õp Lea Karjane