Angela: "Läksime Kihnu kolmapäeval 31. mail. Hommikul pidin ärkama kell 4, et asjad ilusti üle vaadata ja ennast valmis seada. Sadamasse viisid meid minu isa, Tuuli isa ja õp. Evelyn. Sadamasse jõudsime kell 8.15 ja praam läks sadamast välja kell 8.30."

Dagmar: "Sinna sõites oli üsna halb ilm, tuul oli hästi kõva. Aga see oli hea, et me saime kastiautoga sõita, ei pidanud kogu varustusega jalgsi minema. Linaküla telkimiskoht oli normaalne - seal oli kõik olemas mis vaja: vetsud, köök, saun, kaminaruum jne. Telgid saime ka ilusasti üles ning mingeid probleeme ei olnud."

Martti: "Laagriplats oli mere ääres ja sellepärast oli seal väga tuuline. Meie platsil oli lõkkekoht ja sai võrkpalli mängida."

Agnes: "Vabal ajal käisin rannas jalutamas, tegime videosid  ja olime niisama telgis. Minul oli väga lõbus, igav ei olnud."

Mari: "Esimesel õhtul saime saunas käia ja peale seda grillida. Pärast sauna tegime telkide juures lõket. Me küpsetasime vorste väiksel grillil, aga tegime ka suurema lõkke, et sooja saaks ja lõbus oleks. Saime ka mere ääres kividel turnimas ja vett katsumas käia."

Maret: "Laagripaigas oli väga palju ruumi kuhu telgid panna sai, seega saime ise vabalt valida. Mulle väga sobis see koht kuna meil oli hea vaikne ja miski ega keegi ei seganud. Esimene õhtu oli hästi, hästi natukene külm, kuid hommikul oli jälle umbne ja palav. Teine õhtu oli külmem kui eelmine. Öösel ärkasin sellepärast kella kolme paiku ülesse kuna mul hakkas külm. Hommikul oli aga jälle palav. Esimese päeva lõpuks pandi veel meie telkide vahele ühe teise õpilasrühma telgid."

Elizabeth V.: "Neljapäeva hommikul kell 10 oli hommikusöök ja peale seda kõndisime majaka juurde, kus saime võileibu süüa ja mere ääres istuda ning juttu rääkida. Peale majakat käisime õigeusu kirikus, mis oli väike, kuid huvitav, ja peale seda sai poes käia. Kõndisime tol päeval kokku 16 kilomeetrit."

Tuuli: "Kolmas päev oli reisi viimane päev. Hommikul sõime ja siis läksime Kihnu muuseumi. Lõunaks sõime suitsutatud tuulehaugi, kalasuppi, kihnu leiba võiga ja kringlit. Paari tunni pärast hakkasime asju kokku pakkima."

Rasmus: "See reis, mis see mulle õpetas? Õpetas tundma uusi Eesti paiku, sellised kus ma polnud veel varem käinud. Meeldis telkimine ja jalgsi matkamine."

Rain: "Kihnu tundus täpselt sama nagu minu koduküla Kalbu: mets igalpool, ainult paarsada inimest elab seal ja peaaegu kõik on vanad inimesed."

Romet: "Kihnu on väga vaikne ja rikas looduse poolest. Autosid seal väga ei sõitnud, inimeste lärmi ka ei kuulnud, isegi väga palju inimesi ei näinud. Looduses on palju puid, mõned järved, aga enamasti need tavalised Eesti  asjad."

Dagmar: "Loodus oli imeilus: kõik metsad ja puud ja meri - see oli kõik nii naturaalne ja puhas. Tagasi tulles olin päris väsinud. Magasin nii laevas kui ka autos ning kodus läksin ka kohe magama. Mulle meeldis kõik, eriti meie uued sõbrad kellega me siiamaani räägime. Midagi halba mul pole öelda - väga äge reis oli, parem kui eelmised."

Laura-Liisa: "Kõige rohkem meeldis mulle saunas käimine ja vaba aeg."

Tuuli: "Minule väga meeldis Kihnu. Loodus on seal väga puhas ja ilus. Olen natukene kurb, et ma unustasin pilte teha. Mulle eriti meeldis see, et meile anti hästi palju vaba aega. Toit oli imemaitsev ja kodune. Loodan, et ka järgmised ekskursioonid tulevad sama lõbusad."

Õp Evelyn tänab oma vapraid õpilasi positiivse meeleolu loomise, vastupidavuse ja ühise meeskonnana tegutsemise eest! Suur tänu Angela isale ja Tuuli isale sadamasse edasi-tagasi transpordi eest.