Nimi Amet E-post
Kaidi Kauffelt hoolekogu esimees, 8. klassi lastevanemate esindaja kaidi.kauffelt@gmail.com
Janne Johkem 1. klassi lastevanemate esindaja janne.johkem@mail.ee
Reelika Toome 2. klassi lastevanemate esindaja reelika_rannamae@hotmail.com
Ljudmila Uutmann 3. klassi lastevanemate esindaja uutmann4@gmail.com
Maret Salumäe 4A. klassi lastevanemate esindaja  
Evalin Saare 4B. klassi lastevanemate esindaja  
Annika Linnamägi 5. klassi lastevanemate esindaja annika.linnamagi@nordproperty.com
Arvo Pajo 6. klassi lastevanemate esindaja arvo@onerton.ee
Pille Sepp 7. klassi lastevanemate esindaja pille@syntema.ee
Merle Schults 9. klassi lastevanemate esindaja merle.schults@mail.ee
Adele Zubov õpilaste esindaja  
Jaan Sildoja Kehtna Vallavolikogu esindaja jaansildoja@hotmail.com
Ragne Falilejev klassiõpetajate esindaja ragne.falilejev@kehtnakool.ee
Kadri Tammar aineõpetajate esindaja kadri.tammar@kehtnakool.ee