Kehtna Põhikooli õpikufond

Kehtna Põhikooli õpikufondiklass asub kooli kolmandal korrusel. Õpikufondiga tegeleb Piret Salmiste telefon 48 92 124 (üldtelefon). Kehtna Põhikooli õpikufondiklass on avatud E-N 8.00-16.00 R 8.00-14.00

Vahetunnis on õpilastel võimalik õpikufondiklassis lugeda raamatuid, ajalehti ja ajakirju. Peale tunde saab mängida lauamänge, panna kokku puslesid, harjutada origami tehnikat, lahendada ristsõnu. Veel on võimalik joonistada ja värvida või lihtsalt istuda ja puhata ning omavahel juttu ajada. Õpilaste soovi korral vaatame ka filme. Õpilaste kasutada on arvuti ja teatmeteosed. Olemas on ka printimise võimalus nii must-valge kui ka värviline. Pikapäevarühma lapsed saavad fondiõpikuklassis õppida ja puhata või siis oodata oma bussi aega. Piret korraldab ka õpilastele tunde, kus õpilased saavad ülevaate õppevara hoidmisest. Piret abistab ka õpilasi loovtööde materjalide otsimisel.

Kogu tegevusel hoiab silma peal Piret ja aitab oma nõuga.

Kehtna Põhikooli raamatukogu kasutamise eeskiri

Raamatukoguhoidja Piret Salmiste

Kehtna Rahvaraamatukogu

Staadioni 16, KEHTNA 79001
Rapla maakond, Estonia
Reg. kood 75021907

AVATUD:

E, T, N, R  kell 10-18
K kell 10-19
Telefon +372 48 75 336

kehtna.raamatukogu@kehtna.ee

kehtna.raamatukogu@mail.ee

Kehtna Rahvaraamatukogu blogi

Alates 2015.a asub Kehtna Rahvaraamatukogu Kehtna Põhikooliga ühes hoones. 23. aprillil 2015 toimus Kehtna Rahvaraamatukogu avamine.

Pilt on pärit Kehtna Rahvusraamatukogu kodulehelt

Pilt on pärit Kehtna Rahvaraamatukogu kodulehelt