Kutsume Teie kooli õpilasi esitama oma uurimistöid 2019. aasta teadustööde riiklikule konkursile! Konkursitööde esitamise tähtaeg on 20. veebruaril!

Avatud on konkursitööde esitamise keskkond ja rohkem teavet konkursi, osalemistingimuste ning auhindade kohta saab Eesti Teadusagentuuri veebilehelt.

Konkursi lõppvoor toimub õpilaste teadusfestivalil 16.-17. aprillil 2019. a Tartus Eesti Rahva Muuseumis.

Konkursile saabunud töid hinnatakse eraldi põhikooli ja gümnaasiumi astmes. Võitjate vahel läheb jagamisele preemiafond 11 400 eurot. Rahalised auhinnad on ka esimese preemia pälvinud tööde juhendajatele.

Konkursi eriauhindasid andsid eelmise aasta konkursil välja 32 asutust.

Rõõmu ja naeratusi!

________________________________________________________________________________________________

Osale noorte loomevõistlusel "Ood eesti keelele". Vaata lähemalt SIIT!

Joonistusvõistlus kogu koolile „Taba talve“.

Töö formaat: A4

Töö tähtaeg: 14.02.2019

Joonistused tuleb tuua huvijuhi kätte.

Ole loov ja taba talve nii nagu sina läbi oma silmade seda näed!