Kehtna Põhikooli kevadkontserdi neljapäeval, 12. mail, avas käsikellade ring rootsi rahvaviisiga „Kägu“.

Kogu kava oli kevadine, ent kuna hiljuti oli emadepäev, olid kindla koha leidnud lood-laulud, milles juttu emadest. Õpilaste vaimukad arvamused oma emast, mis esinemiste vahel ette loeti, muutsid kava terviklikuks.

Laulsid mudilaskoor ja mitu algklasside lauluansamblit. Esines näitering ja 1.b klassi luulelavastus aitas meelde tuletada, mis kõik lastele keelatud, aga täiskasvanutele lubatud on. 3. klassi tüdrukute latiino- ja 2. klasssi esitatud mustlastants panid publiku jaladki kõpsuma.

Enamasti võtavad täiskasvanud esinemisi enne vaatama minekut pisut kohustusena. Seekord nii polnud, sest kogu kava pakkus enamat. Õpilaste esinemine jättis meeldiva ja väga sümpaatse mulje. Järelikult olid kõik juhendajad ning õpetajad teinud tõsist ja tänuväärset tööd.

Kontserdi lõpupala „Sa ju tead“ 9. klassi õpilase Diana Jäägeri esituses oli väga kaunis. Aitäh kontserdi korraldajatele ja esinejatele, kes argise neljapäeva õhtu muutsid pidulikumaks

Tänulik vanaema

Pilte kevadpeost saad vaadata siit