Kehtna Põhikooli raamatukogu

Kehtna Põhikooli raamatukogu asub kooli kolmandal korrusel. Meie kooli raamatukoguhoidja on Piret Salmiste tel: 4892 124 (üldtelefon).

Kehtna Põhikooli raamatukogu on avatud: E-N        8.00 - 16.00

R          8.00-15.00
Vahetunnis on õpilastel võimalik raamatukogus lugeda raamatuid, ajalehti ja ajakirju.
Peale tunde saab mängida lauamänge, panna kokku puslesid, harjutada origami tehnikat, lahendada ristsõnu.
Veel on võimalik joonistada ja värvida või lihtsalt istuda ja puhata ning omavahel juttu ajada. Soovi korral vaatame ka filme.
Laste kasutada on arvuti ja teatmeteosed. Olemas on ka printimise ja paljundamise võimalus nii must-valge kui ka värviline.
Raamatukoguhoidja Piret korraldab lastele lugemistunde. Pikapäevarühma lapsed saavad raamatukogus õppida ja puhata.
Kogu tegevusel hoiab silma peal raamatukoguhoidja ja aitab oma nõuga. Abistab lapsi loovtööde materjalide otsimisel ja raamatute leidmisel.

Kehtna Põhikooli raamatukogu kasutamise eeskirjad

Raamatukoguhoidja Piret Salmiste

Kehtna Rahvaraamatukogu

Staadioni 16, KEHTNA 79001

Rapla maakond, Estonia

Reg. kood 75021907

AVATUD:

E, T, N, R  kell 10-18

K kell 10-19

Telefon 4875336

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kehtna Rahvaraamatukogu blogi

Alates 2015.a asub Kehtna Rahvaraamatukogu Kehtna Põhikooliga ühes hoones. 23. aprillil 2015 toimus Kehtna Rahvaraamatukogu avamine.

Pilt on pärit Kehtna Rahvusraamatukogu kodulehelt

Pilt on pärit Kehtna Rahvaraamatukogu kodulehelt