UUDISED

05.10 on Kehtna PK koolipäev lühem kui tavaliselt.

1.-4. klassil toimuvad esimesed 4 tundi, siis on söömine ja koolibuss väljub kell 12.30.
Pikapäevarühma sel päeval ei ole. Kooli poolt korraldatavad huviringid ei toimu.
Koolimaja läheb kinni kell 12.30.
Muudatus on seotud õpetajate päeva sündmusega!

Palume mõistvat suhtumist!
Kergejõustikuring

Tere hea koolipere!

Seoses Covid-19 nakatunute levikuga Kehtna koolis oleme 5.- 9. klass distantsõppel 28.09.2021 - 06.10. 2021. 1.- 4. klass jätkab tavapärast koolikorraldust koolimajas. 5.- 9. klassi õpilasi ootame tagasi koolimajja 07.10.2021.

Kui kellelgi on vaja sülearvutit, helista esimesel võimalusel huvijuhile 55634455.  Tunni ülesanded on leitavad tunnikirjelduste alt. Töövihikud saab kätte koolist kolmapäeval koos toiduga. Koolilõuna distantsõppel olevatele õpilastele saab kätte kolmapäeval kell 12-15 kooli esimeselt korruselt. Kui kodus on Covid-19 haige õpilane, palume lapsevanemal toidule  ise järgi mitte tulla, vaid leida mõni lähedane, kes seda teha saab. Õpilased, kes omandavad huviharidust Kehtna Kunstide Koolis, teiega võtab huvihariduse osas ühendust kooli direktor Anne Ummalas.

Kannatlikku meelt! Koos saame hakkama!

Seltskonnatantsud Alariga!

1. septembri bussiinfo

Buss sõidab tavapärast ringipidi aga alustab tund aega hiljem ehk kell 8.00. Tagasi koju algab sõit kell 11.00.

Teade!

Hea kooli kodulehe kasutaja!

Kooli koduleht on uuendamisel, mistõttu lehel olev info, dokumendid ja muu oluline teave täienevad jooksvalt. Püüame tagada esialgu esmatähtsa info kättesaadavuse.

Palume mõistvat suhtumist!

1. klassi õppevahendite nimekiri

Kuigi sügiseni on veel veidi aega, siis edastame nimekirja asjadest, mida 1. klassi õpilastel septembrist tarvis läheb.

I klassis on vaja:

1. 16 joonega vihik
  2. Suure ruuduga vihik
  3. Harilik pliiats 2 tk
  4. Värvipliiatsid
  5. Rasvakriidid või pastellid
  6. Guašid ( piisab ka kuuest)
  7. Pintslid
  8. Joonlaud 30 cm
  9. Pinal
  10. Kustutuskumm
  11. Värvipaberid A4
  12. Pulgaliim
  13. Käärid – vasakukäelistel võiksid olla neile sobivad käärid
  14. Sisejalanõud
  15. Spordidressid nii sees kui väljas olemiseks
  16. Kott spordiriiete jaoks
  17. Spordijalanõud- ei tohi olla need, millega koolimajas on

Õpilaspäevikut pole vaja osta, selle saab laps koolilt kingituseks. Algul ei ole vaja tintenpeni ega pastapliiatsit. Ka viltpliiatseid ei ole kohe sügisel vaja.

Seniks aga mõnusat suve kõigile!

eKool
TEK