KEHTNA KOOLIS TOIMUVAD

UUDISED, SÜNDMUSED, ÜRITUSED

Halloween 30.10, reedel!

Reedel tähistame koolis halloweeni. Õpilased on kooli oodatud kostüümides ja avatud on halloweeni teemaline kohvik, kui on soovi sealt midagi soetada, võta kaasa sularaha. Vahetundidel on kooliastmete kaupa tantsuvahetunnid. Iga klassi parima kostüümi auhinnad antakse üle uue nädala infominutite jooksul!

Ole stiilne!

Kehtna põhikool käis loomaaias!

"Täna, kolmandal katsel, õnnestus 1. ja 2. klassil külastada Tallinna Loomaaeda. Ilm oli päikseline ning jääkarud Aaron ja Frida kodus. Emase jääkaru näidiskoopasse mahtus ära korraga 16 õpilast teisest klassist. Ka esimene klass proovis ennast koopasse ära mahutada ning õpetaja üllatuseks mahtusidki kõik  20 õpilast sinna ära. Lisaks nägime veel palju teisi loomi. Soovitame külastada loomaaeda kõikidel aastaaegadel, et näha loomi tegutsemas erinevates tingimustes. Loomaaed tänab Kehtna Põhikooli kõrvitsate eest. Suur aitäh bussijuht Toomasele, kes kõik lapsed ja kõrvitsad tervelt Tallinna kohale sõidutas ning õpilased ka koju tagasi tõi."
Klassijuhatajad Koidu ja Merike

Reipalt koolipinki!

Reedel, 4. septembril tavapäraseid õppetunde ei toimu. Iga klass on valinud endale selleks päevaks meelepärase matkaraja või aktiivse tegevuse. NB! Koolibuss väljub hommikul tavapärasel ajal. Koju tagasi väljub buss kell 12:30.

1. klassi vastuvõtt

Kehtna Põhikool ootab 2020/2021 õppeaastal 1. klassi astuvate õpilaste avaldusi. Võimalusel palume vastuvõtuavaldus esitada digitaalselt allkirjastatuna See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kui digiallkirjastamise võimalus puudub, siis võib paberkandjal avaldusi tuua kooli peaukse juures asuvasse postkasti. Avalduse vorm on kättesaadav kooli kodulehel aadressil https://www.kehtnapk.edu.ee/index.php/et/lapsevanemale/avaldused-taotlused.

Nõutavad lisadokumendid palume kooli tuua peale eriolukorra lõppu.

Staadioni tn. 16, Kehtna alevik 79001, Kehtna vald, Raplamaa