KEHTNA KOOLIS TOIMUVAD

UUDISED, SÜNDMUSED, ÜRITUSED

Hea ema!

Kehtna Põhikool on teie kannatliku meele, heasüdamlikkuse ja toetuse eest oma lapse õppe toetamisel distantsõppe perioodil tänulik.

Olge tervitatud saabuval emadepäeval ja ilusaid hetki oma laste seltsis!

Õppetöö korraldus alates 18.05.2020

Kooliaasta lõpetamine

Alates 18. maist saame osaliselt jätkata kontaktõppega ning kooli kutsutakse ainult need õpilased, kellele distantsõpe ei sobinud ja tekitas raskusi.

Õppurite paigutamisel järgime 2+2 nõuet. Klassijuhatajad võtavad nende õpilastega ühendust, keda ootame kooli.

Põhikooli lõpuaktus

Kindlasti ei saa korraldada tavapärast lõpuaktust, mis toob kokku suure rahvahulga. Siiski annab viiruse leviku taandumine lootust, et eritingimustel saab 9. klassi lõpuaktuse läbi viia. Järgima peab kõiki tol hetkel avalikele kogunemistele kehtivaid piiranguid ja reegleid. Esialgsete plaanide kohaselt toimib lõpuaktus 12. juunil. Anname esimesel võimalusel täpsema info.

Põhikooli lõputunnistus

Iga põhikooli lõpetanu saab soovi korral oma lõputunnistusest digitaalse väljavõtte, millega on võimalik õpingute jätkamisel või tööle siirdumisel tõendada põhi- või keskhariduse omandamist.

Lõpueksamid

Vabariigi Valitsuse ettepaneku kohaselt põhikoolieksameid tänavu ei toimu.

1. klassi vastuvõtt

Kehtna Põhikool ootab 2020/2021 õppeaastal 1. klassi astuvate õpilaste avaldusi. Võimalusel palume vastuvõtuavaldus esitada digitaalselt allkirjastatuna See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kui digiallkirjastamise võimalus puudub, siis võib paberkandjal avaldusi tuua kooli peaukse juures asuvasse postkasti. Avalduse vorm on kättesaadav kooli kodulehel aadressil https://www.kehtnapk.edu.ee/index.php/et/lapsevanemale/avaldused-taotlused.

Nõutavad lisadokumendid palume kooli tuua peale eriolukorra lõppu.

Kehtna Põhikool on distantsõppel alates 16.03.20

Valitsuskabinet otsustas, et seoses COVID-19 haiguse levikuga sulgevad kõik Eesti haridusasutused uksed alates esmaspäevast, 16. märtsist ning lähevad üle distantsõppele. 14 päeva järel hinnatakse olukorda ja tehakse otsus distantsõppe perioodi pikendamise vajalikkuse kohta.

Seoses sellega on kogu õppetöö üle viidud eKooli. Palume õpilastel ja lapsevanematel jälgida igapäevaselt eKooli ning teha ära aineõpetajte poolt lisatud ülesanded. Õpilane saab õpetajaga suhelda eKooli vestluste või e-posti kaudu igapäevaselt kell 8:00-15:00, kontaktid on leitavad Kehtna Põhikooli kodulehelt.

Kui õpilasel pole eKooli kontot (1.-4. klass), siis palume lapsevanematel vajadusel olla oma lapsele abiks selle loomisel.

Kui õpilasel on õpikud ja töövihikud koolis, siis palun võtke ühendut oma lapse klassijuhatajaga. Õpikud ja töövihikud peavad lapsel kodus olema.

Koolimaja on alates esmaspäevast (16.03.20) õpilastele ja lapsevanematele suletud.

Õppetöö info on eKoolis.

Moebläkk

05.03. 2020 toimub Kehtna põhikoolis Moebläkk, sündmus, mis seni on toimunud koostöös Valtu kooliga. Sel aastal aga teeme seda oma kooliga ja osalevad ka algklassid. Vaatama on oodatud ka vanemad! Kohal on ka Kaire Magus Maailm oma kohvikuga, nii et haara kaasa ka sularaha!

Kehtna Põhikooli stiilinädal

Saabuval sõbrapäeva nädalal (10. - 14.02) on Kehtna koolis stiilinädal. Igal päeval ootame kooli noori ja veidi vanemaid õpilasi kooli kostüümis.

Matkaringi alustamine

MATKARING KEHTNA PÕHIKOOLIS

Aeg: Jaanuar- detsember 2020

Koht: Raplamaa

Osalejad: 8-10 osalejat

Matkaring on mõeldud kõigile seiklushimulistele poistele ja tüdrukutel alates 3ndast klassist.

Matkaringi tegevus hakkab toimuma kord kuus ühel laupäeval või laupäeval-pühapäeval (kui teeme ööbimisega matka).

Matkaringis tegeleme: matkatarkuste õppimise ja praktiseerimisega, aktiivsete tegevustega värkses õhus, koostööoskuste õppimisega ja palju muu põnevaga.

Mõningad tegevused, millega kindlasti tegeleme: räätsamatk, vibulaskmine, ellujäämiskoolitus ööbimisega, orienteerumismängud, kanuumatk, meeskonnamängud, laskumine köitega jne.

Matkaringi tulemusena saab iga osaleja häid emotsioone, huvi matkamise vastu ja palju kasulikke oskusi looduses ning miks mitte ka igapäevaelus iseendaga toimetulekuks.

Juhendaja: Andres Lääne, kogemustega matkakorraldaja

Matkaringiga võtan vastu 20 osalejat, kellest siis igakord saab kaasa kuni 10 õpilast. Miks nii? Sest möödunud perioodil tihti osalejad puudusid ega saadud vajalikku laste aru täis.

Seega, kes soovib, annab teada huvijuhile telefonil 55634455 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Staadioni tn. 16, Kehtna alevik 79001, Kehtna vald, Raplamaa