KEHTNA KOOLIS TOIMUVAD

UUDISED, SÜNDMUSED, ÜRITUSED

Südamekuu sammumine

Tere head õpilased ja vanemad!

Kehalise kasvatuse õpetaja ja huvijuht annavad teada, et koolipere, õpilased ja õpetajad, võiksid kogu aprillikuu ehk südamekuu koguda samme. Alustame käesolevast täisnädalast. Kui sul on nutitelefon või nutikell, mis loevad samme, siis sellest juba piisabki. Kasuta ükskõik millist rakendust ja saada iga nädala pühapäeval See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. aadressil sammude kokkuvõte ning ongi tehtud. Õpetaja Alari teeb klasside kaupa pingeread. Aprilli lõpus ja võib-olla ka vahepeal teeme kokkuvõtteid ja tunnustame parimaid! Vahvat kõndimist ja küsimuste korral võid ikka huvijuhi poole ka pöörduda! See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Prindi   Admini e-post