KEHTNA KOOLIS TOIMUVAD

UUDISED, SÜNDMUSED, ÜRITUSED

Kehtna Põhikool on distantsõppel alates 16.03.20

Valitsuskabinet otsustas, et seoses COVID-19 haiguse levikuga sulgevad kõik Eesti haridusasutused uksed alates esmaspäevast, 16. märtsist ning lähevad üle distantsõppele. 14 päeva järel hinnatakse olukorda ja tehakse otsus distantsõppe perioodi pikendamise vajalikkuse kohta.

Seoses sellega on kogu õppetöö üle viidud eKooli. Palume õpilastel ja lapsevanematel jälgida igapäevaselt eKooli ning teha ära aineõpetajte poolt lisatud ülesanded. Õpilane saab õpetajaga suhelda eKooli vestluste või e-posti kaudu igapäevaselt kell 8:00-15:00, kontaktid on leitavad Kehtna Põhikooli kodulehelt.

Kui õpilasel pole eKooli kontot (1.-4. klass), siis palume lapsevanematel vajadusel olla oma lapsele abiks selle loomisel.

Kui õpilasel on õpikud ja töövihikud koolis, siis palun võtke ühendut oma lapse klassijuhatajaga. Õpikud ja töövihikud peavad lapsel kodus olema.

Koolimaja on alates esmaspäevast (16.03.20) õpilastele ja lapsevanematele suletud.

Õppetöö info on eKoolis.

Prindi   Admini e-post