KEHTNA KOOLIS TOIMUVAD

UUDISED, SÜNDMUSED, ÜRITUSED

Kehtna Põhikooli koolikorraldus 1.-5. märts

Peale koolivaheaja lõppu on seoses koroonaviiruse vastaste meetmetega 1.-5. märtsini Kehtna Põhikoolis 5.-9. klass distantsõppel, koolis jätkab kontaktõppel 1.-4. klass.

Esiteks kontaktõppest:

• Kooli tulevad 1.-4. klassi õpilased.
  • 1.-2. ja 4. klass kasutavad fuajees oma garderoobi, 3. klass kasutab III kooliastme garderoobi.
  • Vahetundide ajal erinevate klasside õpilased omavahel mängida ei saa, hoiame klassid hajutatult eraldi. Hommikuputru ja lõunasööki söövad lapsed ainult oma klassi õpilastega samas lauas.
  • Pikapäevarühma ei toimu ja koolibuss väljub kell 13.00.

Teiseks distantsõppest:

• 5.-9. klassi õpilased on distantsõppel.
  • Õpe toimub kehtiva tunniplaani alusel, st õppetööga tuleb alustada 08:10. See aitab hoida õpilastel päevarežiimi ja annab kindluse, et vajadusel on tunniplaani järgi vastav õpetaja juhendamiseks valmis ja olemas.
  • Kui õpetaja on planeerinud videotunni, siis ka need saavad toimuma ainult tunniplaani järgselt. Nii välistame olukorra, et õpilane peaks olema kahes kohas korraga.
  • Õpetajaga kokkuleppel on võimalik saada individuaalset konsultatsiooni ka koolimajas. Sel juhul on vaja kanda maski ja olla koolimajas vaid konsultatsiooniks mõeldud ajal. Niisama koolis aja veetmine on 5.-9. klassi õpilastel keelatud.
  • Koolitoit on asendatud valmistoidu pakkidega, mille saab kätte kooli fuajeest reedel, 26. veebruaril kell 11.00-15.00. Kui õpilastel jäi koolimajja rõivaid, siis palume need ka reedel kaasa võtta.
  • Lapsevanemad, kes on andnud teada vajadusest lisaarvutiks, siis ka need saab kätte 26. veebruaril kell 11.00-15.00. Sülearvutid on varustatud veebikaamera ning mikrofoniga.

Prindi   Admini e-post