Nimi Amet E-post
Kaidi Kauffelt hoolekogu esimees, 9. klassi lastevanemate esindaja kaidi.kauffelt@gmail.com
Janne Johkem 2. klassi lastevanemate esindaja janne.johkem@mail.ee
Reelika Toome 3. klassi lastevanemate esindaja reelika_rannamae@hotmail.com
Evelin Saare 4. klassi lastevanemate esindaja  
Maret Salumäe 5A. klassi lastevanemate esindaja  
Ljudmilla Uutmann 5B. klassi lastevanemate esindaja uutmann4@gmail.com 
Annika Linnamägi 6. klassi lastevanemate esindaja annika.linnamagi@nordproperty.com
Arvo Pajo 7. klassi lastevanemate esindaja arvo@onerton.ee
Pille Sepp 8. klassi lastevanemate esindaja pille@syntema.ee
     
     
Jaan Sildoja Kehtna Vallavolikogu esindaja jaansildoja@hotmail.com
Ragne Falilejev klassiõpetajate esindaja ragne.falilejev@kehtnakool.ee
Kadri Tammar aineõpetajate esindaja kadri.tammar@kehtnakool.ee